Členství v Klubu:

Pouze pro majtele vozu ŠKODA RAPID!!!

Podmínky členství:

Podle obdrženého emailu s instrukcemi zaplaťte do 30 dní clubový vstupní poplatek na příslušný účet vy výši 300 Kč resp. 12 Eur který bude použitý na provoz stránek a odeslání vašeho klubového balíčku.

Po obdržení Vaší registrace Vám zašleme platební údaje.

Pro správné přiřazení platby zadejte do zprávy pro příjemce jméno a přijmení člena

BEZ ZAPLACENÍ KLUBOVÉHO POPLATKU NEBUDETE ZAŘAZENI MEZI ČLENY A NEOBDRŽÍTE SAMOLEPKU, ANI KARTU a budete po 45 dnech smazáni !!!!!!

Následně budete zařazeni do seznamu členů a bude vám také zaslán klubový balíček - (klubová karta, samolepka/odznáček, tužka a slevový kupón)  (dodací lhůta cca 30 dní od zapsání platby - záleží na platební morálce)

UPOZORNĚNÍ: PŘIDÁNÍ A KONTROLA DOŠLÉ PLATBY TRVÁ CCA 5 PRACOVNÍCH DNÍ

VYPLŇUJTE VŽDY PRAVDIVÉ A PLNÉ INFORMACE PŘEDEVŠÍM VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ A V ADRESE I PSČ - V PŘÍPADĚ NEVYPLNĚNÍ ZDRŽÍTE ODESLÁNÍ SAMOLEPKY K VÁM.

Registrací souhlasíte s tím, že vámi poskytnuté údaje v registračním formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány stránkou www.rapid-club.eu jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem nabízení výrobků a služeb partnerů clubu a zasílání informací o akcích clubu prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.                                                                                

                                                                                                   Použito a poupraveno z OctaviaClubu.


Dále je možné k objednání dalších klubových doplňků na našem Eshopu.